Národ Putinových agentů

4 thoughts on “Národ Putinových agentů”

  1. Kecy o ničem. Síla propagandy je samozřejmě dávno ověřená. Myslíte si snad pan Vávro, že by bez propagandy šel normální člověk nahnat děti do plynových komor a naházel mezi ně Cyklon B ??? Jako že by jen tak z ničeho nic někdo přišel za vojákem a řekl: Pojď dneska splynujeme pár tisíc lidí? NE! Tomuhle šílenství předcházela důkladná propaganda, protože normální člověk by na to neměl žaludek. Jak málo stačilo aby se i ze vzdělaných lidí stali zrůdy. A to díky propracované propagandě, jejíž účinky zde tak bagatelizujete. Souhlasím s vámi, že cenzura je špatně. S tou v žádném případě nesouhlasím. Ovšem že proti ČR vede Rusko kybernetickou válku je holý fakt a nelze tomu nečině přihlížet. Kálíte si do vlastního hnízda, pane Vávro.

    Like

  2. No co, je to padlé na hlavu stejně jako americký radar, kterého byl pan Vávra zastánce (nebo stále je?) . Přeci každý ví, že náš nepřítel č.1 je Írán 🙂

    Like

  3. The Guardian mě před nedávnem doslova šokoval akcí “Donald Drumpf” (doporučuji najít si záznam) ve které šlo o to, že reportér prohledal celý Trumpův rodokmen x generací nazpátek a jediné co našel byla informace o tom, jak si nějaký jeho předek nechal změnit jméno… Takovou křeč nepředvede žádný proruský web, garantuji.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s